Náš lovecký penzion pro Vás nabízí jedno, dvou a třílůžkové pokoje, které jsou každý vybaveny vlastní koupelnou a toaletou.

Penzion se nachází v uzavřeném areálu, kde je možnost bezpečného parkování. Vaše chuťové buňky potěší výborná snídaně formou bufetu ve společenské místnosti, kterou je možné použít i k večernímu posezení.

V rámci společenské místnosti o velikosti 120m2 pro 50 osob a terasy o stejné velikosti jsme po vzájemné dohodě schopni zajistit různé akce od rodinných oslav, přes firemní akce až po svatby.

Nejen pro rodiny s dětmi je zde možnost chytání ryb v jezírku vedle terasy nebo krmení zvěře v obůrce, která se nachází vedle penzionu. Na přání hostů můžeme za poplatek zajistit různé masáže, profesionální focení nebo lov ryb na chovných rybnících.

Fotografie jezírka
Fotografie obývacího pokoje
Fotografie pokoje
Fotografie baru
Fotografie terasy

Vybavení penzionu

wifi zdarma

zajištění stravy po předchozí domluvě

pes povolen po předchozí domluvě

jezírko se pstruhy

Volný čas

Pro lovecké hosty

Pro lovecké hosty jsme schopni v západočeském kraji zajistit odlov zvěře v našich pronajatých honitbách, či oborách ať už našich nebo loveckých kolegů. Na nabídku loveckých programů se můžete podívat na našich webových stránkách.

www.huntingservice.cz

Fotografie zvířete
Fotografie příjezdové cesty

Pro milovníky cyklistiky
a přírody

V našem okolí je široké spektrum cyklistických tras a turistických stezek. Okolí Bezděkova je známé mnoha přírodními krásami, které se na kole vyplatí navštívit. Nedaleký Slavkovský les naskýtá možnost celodenních jízd či turistických procházek.

Pro návštěvníky památek
a lázeňství

Z loveckého penzionu se denně můžete autem vydávat na cesty do Karlových Varů (30 minut), Jáchymova (45 minut), Bečova nad Teplou (15 minut), Konstantinových Lázní (15 minut) a do Mariánských Lázní (20 minut) nebo do také do Plzně (30 minut).
Fotografie města
Lovecký penzion Frič
Lovecká agentura
Lovecký penzion

Bezděkov 33, 364 01 Toužim

Rezervace na telefonu

+420 607 166 584

Kde nás najdete
Mapa
Najdete nás na sociálních sítích
© 2020 – 2024 PenzionFric.cz • Vytvořil: NUCKS.cz